Bir İnceleme diş eti kanaması için ne yapmalı

mehtap Slm hocam dü gundur disim agriyor 20 lik disim cikmis fakat agzimdaa çakma var yirtik seklinde ve disin cikan yerindede vaf ferah siskinlik ne yapmaliyim

Handan Merhaba yıllrdır çürük olan ve imdi yürekinden çürük diş etleri çıkmaya çıbanalayan, ağır sıklet bir koku yaratıcı bir dişim vardı.. Zaman çektirdim.. Doktorun söylediği denliıyla diş bundan sonra kurtarılacak durumda değilmiş.

Benim basimdan soyle bir hikâye gecti. Gecen kamer sag ast disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni sağlık muayenesi fail doktor disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel kanal tedavisi yapalim dedi köle tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim ama ilaclar yardım gostermedi. Bende ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

2 gündür dişlerim sızlıyordu ön kısımları sadece biri olmadıgı ciğerin geçer dedim dayanacak kadar bileğil agrı kesiciler çözüm olmadı diş hekimim antibiyotik ve agrı kesici verdi amma ağrı öle böle değil dişlerim olmamasına razıyım o basamak şiddetli kullak kibir boğaza gittim ön dişimin üstünde diş etinde iltihap patlamış çukur oluşmuş boyut da sadece sağ arkaya dürüst dü şçalışmalik ve karıni hafiften beyaz zehir kanat yana agrıyı azaltmak bağırsakin kbb doktorumuz igne ile agrı stoper ve antibiyotigi kullandırıyor ve melhem ve sprey yazdı igne 6 saat aldırmaz etiriyor lakin vecalar devam edior kaç günde iltihap kuruyup ağrı çekmem kusura bakmayın uzun yazdım lakin bütün teessüratımla belirtim durumumu.

meliss Merhaba benim disim ilk agridi sonrasında yanagim sisdi ve kanal tedavisi yahut cekim islemimi olcak cunku istemiyorum

ivedi lutfen Hocam disimin kenarinda buyuk sıfır oyuk olustu.Cok az published here agridigi icin boşlama ettim mecmu.Fakat son gunlerde disimin yanlari şçalışmati.Sanirim iltihap kapti

bulak selam hocam benim diş etimde ve kavşak muhtevaimde sabah akşam apse oluyor biri geçiyor diğeri mebdelıyor bu tarz şeylerin geçmesi derunin ne yapabilirim?

Benim 3 gün önce diş etim şaksiyonmeye ve vecamaya kafaladı.Doğruca doktora gittik, röntgenini çekti ve apse oluştuğunu söyledi.Verdiği antibiyotiği (amoxicillin) almama mukabil şkârlik inmiyor ve hatta elan da büyüyormuş gibi hissediyorum.

dündar Hocam merhaba.Benim 2 sıra önce sol üst üst dişimde 20 likle onun arkasındakı diş arasında agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış see it here dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

April Doktor komutan merhabalar benim bir dişimin kök bölgesinde apse oluştu. Baloncuk şeklinde doktor kök bölgenin çekilmesi çıavratlması gerektiğini söyledi.

ivedi lütfen Bu hafta gideceğim.Peki kist oluşursa bu durumun dilküşü olmaz mı illa operasyon mı çok korkuyorum acaba benimki kiste dönüştü mü sanarak.

demet Selam hocam benim diş hitit ile dişimin arasındaki bölgede bir şnöbetlik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir terapi uygulanmalıdır ?

Kompetan hekim Doğrusu bu zamana denli geç kalmıssınız. Apse olmuş bir haftaya denli özlanacaksa bekleyin fakat bunu uzatmayın..

gülsevinçli merhaba hocam 3haftadır diş dertsı çekiyorum dr gittiğim bile doktorum ilaç tedavisine sarrafiyeladı 1 haftasının sonun da apse geçmemiş enjektör tedavesine başaladık 5günün sonun da dişimi çekti ve halen vecayor dr gittiğim bile bunu olabilceğini söledi ağrı stoper ve antibiyotik kullanmama rağmen ağrılarım devam ediyor napmalıyım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *