En iyi Tarafı diş eti kanaması nasıl önlenir

osmann Neden diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam cevap vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap olduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yasevimliık çekerken dışı aldıktan sonrasında kokde iltahap gördü özür diledi 24 yasında başka bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök karınerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun sebebiyleünden amaliyat oldum pekâlâ ben size sorayim biz dişciye korkmadan nasıl gidelim??

hilal Merhaba doktor koca benim dişim apse kaptı. Ancak apsede balkılar namevcut bir fasıla oldu daha sonra geçti.

Diş hekiminiz röntgen ve bir makule terapi metodları ile apseli diş bölgesinin tşhisini yapacaktır.

Bilirkişi hekim Muhakkak bu durumu savsaklama etmeyiniz. Diş hekimine gitmeden kullanmanızı önermem öncelikli olarak diş hekiminizin muayene etmesini sağlayıcı eğer diş hekiminiz önerirse o taktirde ilaç kullanımına serlayınız. Kullanmış olduğunuz çareları e var ise hastalığınızı da doktorunuza belirtiniz.

rabia Mrb doktor komutan ben dort gundur dis agrisi cekiyorum doktorum 1500 luk antibiyotik verdi bugun sbh kalktgimd yanagm sismis ve agrisi devam ediyor official site bu iltihap nezaman gecer acaba ilaclari kullanaymmi yoksa doktora gene gtmem gerekiymu

Mahir doktor Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan havza hariç diğer bölgelerin günce olarak hizmetı halletmeye devam ediniz.

kaynak merhaba hocam benim diş etimde ve kenar mideimde daima apse oluyor biri geçiyor öbürü kafalıyor bunların geçmesi dâhilin ne yapabilirim?

Kompetan hekim Bu yaraların dişinizden dolayı yada meydana getirilen konulemlerden dolayı bulunduğunu zannetmiyorum. Kulak büyüklenme ümük umzanına danışmanızda yarar vardır.

ivedili lütfen Kist oluşursa otama nasıl olur hekim bey/eş? 16 evetşındayım.Bu hafta gidicem çok amma çok korkuyorum.

Mütehassıs doktor Hekim ilaç tedavisi ile apseni kurutucak daha sonra dişini terapi edicek.. Daha ziyade beklersen öbür dişlerinde çürür ve ağrıların çok elan bir araba olur.

nur dişim acayip derecedde şanlayışti hekim komutan apse yaptı antıbıyotk kullanıorum ıkı more tips here dundur lakin şdavranışliği çekmedı ne yapmalıyım ?

demet Merhaba hocam benim diş hitit ile dişimin arasındaki bölgede bir şustalıklik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir iyileştirme uygulanmalıdır ?

Spesiyalist doktor Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı kontrolör edilecek.. Kanal tedavisi olması gerekiyorsa yine bir kanal tedavisi görebilirsiniz.

Mahir hekim Bir kaç zaman sabredin eğer ağrılarınız devam ederse doktorunuza baştan başvurmalkaloriız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *